Geri bildiriminiz için teşekkürler.
Bu ürünü istek listenize eklediniz.
Bu ürünü az önce istek listenizden kaldırdınız.
İstek listesine daha fazlasını ekleyemezsiniz
İstek listesine daha fazlasını ekleyemezsiniz
Karşılaştırmanızı temizlemek istediğinize emin misiniz?
Devam
Sadece aynı kategorideki ürünleri karşılaştırabilirsiniz.
Karşılaştırma için bir ürün eklediniz. Devam edin.
Karşılaştırma için bir ürün kaldırdınız. Devam edin.
Karşılaştırma listeniz dolu.
Sadece bir ürün eklediniz. Karşılaştırma yapmak için farklı ürün daha ekleyin.

TARİHÇE

TARİHÇE

 

Avrupa'nın deneyimli gıda pişirme markası Leisure, 2017 yılında Koç Holding çatısı altında, Türkiye serüvenine başladı. 45.000 çalışanı, 9 ülkede 30 üretim tesisi ve 53 ülkedeki iştirakleri ile global olarak faaliyet gösteren Arçelik A.Ş.’nin markalarından biri olarak hizmet sunan Leisure; kusursuz ankastre ürün gamı ile mutfakların prestijini artırıyor.

 

Kuruluşundan beri dünya çapında ünlü tasarımcılarla bir araya gelerek üstün teknolojinin en şık yorumuyla mutfaklara stil kazandıran marka; göz alıcı materyalleri estetik detaylarla birleştirerek, mutfakların değerine değer katıyor. Ankastre fırınlardan ocaklara; davlumbazlardan buzdolaplarına; bulaşık, çamaşır ve kurutma makinelerinden kahve makinelerine; klimalardan şarap soğutucusuna kadar zengin çeşitteki ürünlerle mutfakları güzelleştiren marka, ürünlerin işlevsel özellikleri sayesinde hayata kolaylık da getiriyor.

 

Koç Grubu güvencesi, yıldan yıla artan bayi ağı, uzman kadrosu ile profesyonel hizmet veren Leisure,  sürdürülebilir yaklaşımıyla üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerine devam ediyor