Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ocak

Yardım Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Aspiratör/Davlumbaz kurulumu öncesinde yapılması gerekenler

 

Ürünün kurulacağı yerde topraklı priz hattı bulunmalı ve uzatma kablosu ya da üçlü priz kullanılmamalıdır.

 

 

 

Flex baca borusu, montaj esnasında hazır bulundurulmaldır.

 

 

 

Ocakla davlumbaz veya aspiratör arasındaki mesafesi, uygun yasal seviye olan 65 cm olarak ayarlanmalı.

 

 

 

 

 

İndüksiyon ocak kurulumu öncesinde yapılması gerekenler

 

Ürün, topraklı prize veya hatta bağlanmalı. Uzatma kablosu kullanılmamalıdır.

 

 

 

Ürün, 3-6 cm kalınlığında tezgah üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ocak ile duvar arasındaki minimum mesafe ön tarafta 5 cm, yan taraflarda ise 10 cm olmalıdır. Ocak ölçülerine göre, tezgahın önceden kestirilmesi gerekir.

 

 

 

Ocakla davlumbaz veya aspiratör arasındaki mesafesi, uygun yasal seviye olan 65 cm olarak ayarlanmalı.

 

 

 

İndüksiyonlu ocak üzerinde sadece indüksiyona uyumlu çelik, teflon veya özel mıknatıs tabanlı alüminyum tencereler kullanılabilir. Cam, seramik ve toprak kaplar, bakır veya alüminyum tabanlı manyetik olmayan paslanmaz çelik kaplar kullanılamaz.

 

Son kullanıcılar basit parça değişimlerini talimatlar doğrultusunda gerçekleştirebilir. Son kullanıcı iseniz ürün kodu ve seri numarası ile, ürününüzün yedek parça listesi ve parça değişim talimatlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.  

 

Yetkili servis istasyonu iseniz ürün bilgileri, tamir talimatları ve yedek parça listelerine bu sayfadan ulaşabilir veya Yetkili servis istasyonu olmak için başvuru yapabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızla ilgili sormak istediğiniz konular olduğunda, internet bağlantısı olan cihazınızın üzerindeki "Destek Servis" tuşuna 3 saniye basınız. 15 dakika içerisinde müşteri temsilcisi tarafından geri aranırsınız. "Destek Servis" logosu bulunan cihazlar için geçerli olan bu özelliğin kullanılabilmesi için, cihazınızın kurulum ve bağlantılarının yapılmış olması gerekmektedir.
general-cta-image

Senin için buradayız!

İster ürün tavsiyesine ihtiyacınız olsun, ister servis araması yapın veya sadece geri bildirimde bulunmak isteyin - biz sizin için buradayız.

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?

SSS'leri, video kılavuzlarını, makaleleri ve daha fazlasını bulun.