Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Fırın

Yardım Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Ankastre set kurulumu yapılacaksa, öncesinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmakta. Aşağıdaki başlıklardan bu noktaları inceleyebilir ve kurulumun daha hızlı tamamlanması için hazır olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Ankastre fırın kurulumu öncesinde yapılması gerekenler

 

Ankastre fırının kurulacağı yerde topraklı priz hattı bulunmalı ve uzatma kablosu ya da üçlü priz kullanılmamalıdır. Uzatma kablosu ile ürünü kullanırsanız, dönüşü mümkün olmayacak arızalara neden olabilirsiniz.

 

 

 

Mutfak dolabınızın, ankastre fırınının ölçülerine uygun olarak hazırlanması gerekir.

 

 

 

 

 

Ocak kurulumu öncesinde yapılması gerekenler

 

Ocağınız ankastre ise, kurulacağı yerdeki mutfak tezgahının uygun ölçülerde kesilmiş olması gerekir. Ocakla davlumbaz veya aspiratör arasındaki mesafesi, uygun yasal seviye olan 65 cm olarak ayarlanmalı.

 

 

 

Ürünün kurulacağı yerde topraklı priz hattı bulunmalı ve uzatma kablosu ya da üçlü priz kullanılmamalıdır. Ocağınızın tipine göre ihtiyaç olan elektrik tesisatının hazır olması gerekmektedir. Uzatma kablosu ile ürünü kullanırsanız, dönüşü mümkün olmayacak arızalara neden olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Beyaz eşyalarınızla ilgili sormak istediğiniz konular olduğunda, internet bağlantısı olan cihazınızın üzerindeki "Destek Servis" tuşuna 3 saniye basınız. 15 dakika içerisinde müşteri temsilcisi tarafından geri aranırsınız. "Destek Servis" logosu bulunan cihazlar için geçerli olan bu özelliğin kullanılabilmesi için, cihazınızın kurulum ve bağlantılarının yapılmış olması gerekmektedir.

Son kullanıcılar basit parça değişimlerini talimatlar doğrultusunda gerçekleştirebilir. Son kullanıcı iseniz ürün kodu ve seri numarası ile, ürününüzün yedek parça listesi ve parça değişim talimatlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.  

 

Yetkili servis istasyonu iseniz ürün bilgileri, tamir talimatları ve yedek parça listelerine bu sayfadan ulaşabilir veya Yetkili servis istasyonu olmak için başvuru yapabilirsiniz.

general-cta-image

Senin için buradayız!

İster ürün tavsiyesine ihtiyacınız olsun, ister servis araması yapın veya sadece geri bildirimde bulunmak isteyin - biz sizin için buradayız.

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?

SSS'leri, video kılavuzlarını, makaleleri ve daha fazlasını bulun.